dla tych co o finansach chcą wiedzieć więcej

Dlaczego sięgamy po kredyt?

Dlaczego sięgamy po kredyt? Życie i charakter obecnych czasów niejako zmuszają nas do wzięcia kredytu czy też pożyczki. Marzymy o swoim własnym mieszkaniu,  nowym,  lepszym samochodzie czy realizacji  różnego rodzaju planów.  W wielu przypadkach nasze projekty  nie zostałyby zrealizowane gdyby nie kredyt zaciągnięty w banku czy innej instytucji finansowej.

Pamiętajmy, że zanim zdecydujemy się na taki krok należy dokładnie  zapoznać się z tematem i  wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie.  Patrząc na listę  banków i firm dostępnych na rynku kredytowym musimy dokładnie wiedzieć na jaki kredyt się zdecydować i jakie zabezpieczenie kredytowe wybrać.

Przeanalizujmy dokładnie instytucję finansową, która udzieli nam pomocy finansowej i nie podejmujmy pochopnych decyzji.

W naszym serwisie znajdą  Państwo porady i wskazówki dla osób starających się o kredyt.

dlaczego sięgamy po kredyt

Pierwsze Mieszkanie to rządowy program kredytowy

Pierwsze Mieszkanie to rządowy program kredytowy skierowany do ludzi młodych, którzy nie ukończyli 45go roku życia i planują zakup pierwszego mieszkania. Program ma ruszyć od lipca 2023r i śmiało można powiedzieć, że jest on odpowiedzią państwa na ogromne zainteresowanie wcześniejszym rządowym programem Mieszkanie dl a młodych, który był realizowany w latach 2014-2018.

Dowiedz się więcej na temat programu „Pierwsze Mieszkanie”